perły wiszące na kawałku drewna

perły wiszące na kawałku drewna

Każda kobieta wie, że równie ważne, jak sama kreacja są odpowiednie dodatki. Które detale sprawdzają się niemal w każdej stylizacji?

Zegarek
Zegarek jest wątpienia pasuje do każdej sukienki – zarówno wieczorowej, jak i koktajlowej czy codziennej. Należy jednak pamiętać, że do eleganckich kreacji warto wybierać zegarki o niewielkim rozmiarze, najlepiej dostosowane kolorystycznie do kolczyków i reszty biżuterii – na przykład jeśli kolczyki są złote, zegarek niech również będzie w złotym odcieniu.

Torebka
Mnóstwo kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez torebki. Na szczęście ona również świetnie wpisuje w każdą stylizację. Najbardziej uniwersalne są niewielkie, eleganckie torebki, które można nosić zarówno do sukni balowych, jak i do kreacji w stylu casualowym.

Korale
Korale to ostatni krzyk mody. Na co dzień, nosząc luźną sukienkę, można pozwolić sobie na różne ich wielkości. W przypadku eleganckich bankietów warto postawić na drobne, nierzucające się w oczy koraliki. Niemniej jednak korale pasują do każdego rodzaju sukienki.

Czarne obuwie
Ważnym elementem dodatków do sukienki są buty. Nie muszą być w tym samym kolorze, jednak powinny do niej pasować. Najbardziej uniwersalne są czarne czółenka – można je nosić zarówno do niezwykle eleganckich sukni, jak i do strojów codziennych. Ich ogromnym plusem jest to, że śmiało można je zakładać także w połączeniu ze spodniami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *